Aksaray Belediyesi’nden final haftasında öğrencilere çorba ve tatlı ikramı

abbas

New member
Aksaray Belediye Lideri Dr. Cihan Dinçer öğrencileri ağır final haftasında yalnız bırakmadı. Öğrencilere sıcak çorba ve tatlı ikram eden Dinçer, bir süre öğrencilerle sohbet edip görüşlerini aldıktan daha sonra imtihanlarında muvaffakiyetler diledi.

Soğuk kış günlerinde Aksaray Eğitim ve Artırma Hastanesi ile Sıhhat Vilayet Müdürlüğü bahçesindeki çorba konutundan ve taşınabilir çorba aracı her gün farklı noktalarda çorba hizmeti devam ederken Taşınabilir çorba aracının bugünkü adresi ise Aksaray Üniversitesi merkez yerleşkesi oldu.

Belediye Lideri Dr. Cihan Dinçer, öğrencilerin en ağır olduğu final haftasında onları yalnız bırakmadı. Lider Dinçer’e Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Özçiftçi ve AK Parti Gençlik Kolları Lideri Av. Şükrü Öztürk eşlik etti. Lider ve birlikteindekiler, Taşınabilir Çorba aracından kendi elleriyle öğrencilere çorba ve tatlı ikram etti.

Öğrencilerle sohbet eden Lider Dinçer, yaptığı konuşmasında “Üniversite öğrencilerimiz için son derece değerli olan final haftasında onları yalnız bırakmak istemedik. Bu soğuk kış mevsiminde hem içleri ısınsın, ağızları tatlansın tıpkı vakitte imtihan dertlerinden uzaklaşmaları ismine bir süre onlarla hasbihal ettik. Tüm öğrenci kardeşlerimize final haftasında muvaffakiyetler diliyorum.” dedi.

Belediyenin sıcak çorba ikramı ile ilgili konuşan öğrenciler, “Çok değerli bir haftada, Aksaray’ın soğuk ayazında çorba dağıtımı bizim için hayli düzgün oldu. Belediye Liderimiz Dr. Cihan Dinçer beyefendi bizleri unutmadığını gösterdi. Kendilerine teşekkür ederiz. bu biçimde hoş etkinliklerde her vakit Liderimizi görmek isteriz.” diye konuştular.

Lider Dinçer, öğrencilerle final haftasıyla ilgili anıları paylaştı. Sohbet ortamında devam eden aktiflik günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarıyla son buldu.
Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı