Juve ve Allegri: “Gelecek yıl daha iyi olacağız”

achievable

New member
Gelecek yıl daha iyi bir sezon geçirmeye çalışacağız” dedi. Juve yılı bitirmeye hazırlanıyor ve Massimiliano Allegri geleceği düşünüyor. 2025 yılına kadar sözleşmesi bulunan teknik direktör, Udinese sahasındaki maçın arifesinde 2023-2024 planlarından bahsederken… piyasadaki söylentiler siyah beyazlı yedek kulübesinde bir değişikliği dışlamıyor Allegri’nin geçirdiği iki olumsuz yılın ardından: sıfır kupa, hayal kırıklığı yaratan oyun, takım asla Scudetto için yarışamıyor.

Ayrıca oku

“Şampiyonanın sonunda, her zaman yaptığımız gibi, kazansak da, kötü gitsek de durum değerlendirmesi yapacağız. Son birkaç maçta da çok çalışan takımdan bir tepki bekliyorum ama çocuklar robot değiller.” , Sezon zorlu geçti ve dengelerimizi sınadı, Şampiyonlar Ligi’ne ulaşma umuduyla kumar oynayabilirdik ama olmadı. Udine’de iyi bitirmek istiyoruzAllegri, iki mağlubiyetten geldik ve Avrupa Ligi’ne katılmaya çalışmalıyız” diyor. Bir hafta önce teknik direktör, taraftarların büyük bir kısmı tarafından “Kazanmanın zor olacağını biliyordum. Kazanmak isteseydim başka bir yere giderdim”).

“Kazanmakta zorlanacağımı biliyordum: Döndüğümde inşaat halindeydi. Her zaman kazanma hırsına sahip olmak farklı, ama bu konuda her zaman çok nettim. Tıpkı coşkumdan şüphe duymadığım gibi. büyük bir şevkle Juventus’a döndük, bu 2 yılda kupa alamasak da güzel şeyler yapıldı.Bu sezon 5 çocuğu A takıma dahil ettik, onlar kulüp için bir varlık.Önümüzdeki yıl farklı olacak , Müsabakalar, Konferans veya Avrupa Ligi yapacağımızı ve planlamanın oradan başlayacağını anlamalıyız. 10 Temmuz’da eğitime devam edeceğiz“, diyor Allegri. “Şampiyonanın bitiminden sonra, gelecek sezon ne yapacağımızı net bir şekilde bileceğiz ve bundan itibaren kulüp, saygı duyulması gereken bütçeleri düşünerek değerlendirmelerini yapacak. Mükemmel bir sezon geçireceğimize inanıyorum.”