Serie A bitti, veda zamanı Paredes ve Sensi veda ediyor, belki Brahim

achievable

New member
Paredes, Juventus’u selamladı

Leandro Paredes

Juventus’a veda ediyor. Juventus’un orta saha oyuncusu, Piyemonte kulübü Fransız kulübünden fidye hakkını kullanmayacağı için Paris Saint-Germain’e dönecek. Udinese karşısında Juventus formasıyla son maçına çıktı.

Ayrıca oku

Paredes, Instagram profilinde yaptığı bir paylaşımla Juventus taraftarlarını selamladı ve teşekkür etti: “Çok zor bir yıl oldu ve koyduğumuz hedeflere ulaşamamak beni üzüyor, ancak yanımda inanılmaz bir oyuncu ve insan grubu getirdim. Sadece yıl boyunca beni her zaman destekleyen taraftarlara teşekkür etmek istedim ama hepsinden önemlisi takım arkadaşlarımı her zaman yanımda götüreceğim.”

Sensi Monza’dan ayrılıyor: mesaj

Inter’den kiralık Monza orta saha oyuncusu Stefano Sensi, şampiyonanın son gününün ardından Brianza taraftarlarını selamladı. Oyuncu, geleceğinin ne olacağını anlamak için Milan’a dönecek.

Orta saha oyuncusu doğrudan Instagram profilinden Brianza kulübüne teşekkür etti ve selamladı:

“Monza için tarihi bir yıldı ve bunun bir parçası olmaktan, yılın başında hiçbir şekilde kesin olmayan bir hedefin fethine katkıda bulunmaktan gurur duyuyorum. Yeni yükselen bir oyuncu için şaşırtıcı sayılarla altı maçı erken kurtararak on birinci sırada bitirdik. Bu formayı en iyi şekilde onurlandırarak herkese karşı oynadık. Kişisel olarak çok olumlu bir sezondu, fibula bileşik kırığına rağmen performansıma süreklilik kazandırabildim.

30 resmi maç oynadım, fiziksel olarak iyi hissettim, takım arkadaşlarımla birlikte İtalya’daki tüm sahalarda eğlendim. BİRLİKTE güzel bir şirket kurduk. Başkan Berlusconi ve Doktor Galliani’ye özel TEŞEKKÜRLER”.

Brahim Milan’dan ayrılıyor mu? olası bir ipucu var

Sezonun bitmesiyle birlikte, Stefano Pioli’nin Milan’ı gelecek yıl ne olacağı konusunda uzlaşmak zorunda. Dünkü basın toplantısının ardından Ibrahimovic’in vedası kesinlik kazandıysa, geleceği belirsiz olan başka oyuncular da var. Bunlardan biri, Real Madrid’den itfa ve karşı seçenek hakkıyla kiralık olarak alınan Brahim Diaz: Rossoneri ve Blancos arasındaki müzakereler göz önüne alındığında geleceği belirsizliğini koruyor.

Stefano Pioli’nin asistanı Luciano Vulcano, belki de oyuncunun geleceği hakkında bir ipucu verdi. Milan teknik direktör ekibinin bir üyesi, sosyal profilinde İbrahimoviç ve Brahim Diaz’ın yanında bir fotoğraf paylaştı ve buna şüpheye çok az yer bırakan bir başlık ekledi: “Hoşçakal Efsane ve Hasta luego, Nino”.

Gönderi, yayınlandıktan birkaç dakika sonra yazar tarafından kaldırıldı.

Inter, Mkhitaryan için hala farklı

Simone Inzaghi’nin Inter’i, 10 Haziran 2023’te İstanbul’da oynanması planlanan Şampiyonlar Ligi finali öncesinde Manchester City’ye karşı çok çalışıyor. Serie A şampiyonasının sona ermesinin ardından Nerazzurri, çabalarını Avrupa süper maçına odaklayacak.

Nerazzurri bugün bir kez daha Şampiyonlar Ligi finali hazırlıklarına devam etmek için Appiano Gentile’de bir araya geldi. Farklılaştırılmış işler yapan Henrik Mkhitaryan dışında hepsi hazır: İstanbul’daki akşam için en iyi formda ayrı eğitim.

Adnkronos için Fantacalcio.it