Bayraklı Belediyesi eğitim kurumu için imtihan yapacak

abbas

Global Mod
Global Mod
Lider Sandal, “Biz Bayraklı’yı güzelleştirirken çocuklarımız da geleceği kuracak”

Eğitim alanındaki yatırımları ve başarılarıyla fark yaratan Bayraklı Belediyesi, iştirakçi demokrasiye, üretime ve dayanışmaya dayalı eğitim modeliyle geleceğin bireylerini yetiştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda bünyesindeki okul öncesi eğitim kurumlarıyla anaokulundan üniversite düzebir daha kadar binlerce öğrenciye takviye olan belediye, Bayraklı Toplumsal Aktiflik Merkezi için 2023-2024 eğitim-öğretim yılı kurum kabul imtihanı yapacak. Lider Serdar Sandal, “Eğitim, her vakit önceliğimiz olmaya devam edecek” dedi.

SON MÜRACAAT 17 ŞUBATTA

Yetiştirdiği başarılı öğrencilerle eğitime büyük katkı sağlayan Bayraklı Toplumsal Aktiflik Merkezi önümüzdeki eğitim öğretim yılı için çalışmalara şimdiden başladı. 19 sınıf ve bin 200 öğrenci kapasiteli eğitim merkezi için yeni dönemde da 7’nci, 8’inci, 11’inci ve 12’nci sınıflara alım yapılacak. Bu kapsamda 2023-2024 eğitim öğretim yılında da fiyatsız eğitim alacak öğrenciler kurum kabul imtihanı ile belirlenecek. İmtihan için son müracaat 17 Şubat’a kadar yapılabilecek, imtihan ise 25-26 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek. Öğrenciler, fiyatsız eğitim fırsatı hakkında ayrıntılı bilgiye 0232 935 0 335 numaralı telefondan ulaşabilecek.

ÇOCUKLARIMIZI VE GENÇLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ

Eğitime verilen dayanaklarla öğrencilerin okul evvelden üniversiteye kadar her vakit yanında olduklarını belirten Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Bir çocuğun eğitimi, bir ülkenin problemidir. Bugünün çocukları yarın bizim için düşünen, üreten ve kararlar alan bireyler alacak. Bu sorumlulukla çocuklarımıza ve gençlerimize fazlaca değer veriyoruz. Bayraklı’da açtığımız, açacağımız anaokulları ve Bayraklı Toplumsal Aktiflik Merkezimiz ile Bayraklı’nın çocuklarına fiyatsız eğitim imkanı tanırken, hayallerindeki okullarda eğitim almalarının, istedikleri mesleklere ulaşmalarının da kapılarını aralıyoruz. Bir çocuğumuzun başarısı, memnunluğu hepimizin gururu oluyor. Biz üzerimize düşeni yaparak çocuklarımıza fazlaca hoş bir Bayraklı bırakacağız, onlar da bize geleceği kuracak. Tüm öğrencilerimize şimdiden muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı