Bugün Nüfus Müdürlüğü açık mı? Nüfus Müdürlükleri açık mı, çalışıyor mu?

Musa

New member
Nüfus Müdürlüğü açık mı sorusu nüfus müdürlüklerinde işleri olan vatandaşlar tarafınca Bugün Nüfus Müdürlüğü açık mı? Nüfus Müdürlükleri açık mı, çalışıyor mu? Nüfus Müdürlükleri tatil mi, müsaadeli mi soruları ile araştırılıyor. Meteoroloji ve AKOM’un arka arda ikazları daha sonrası gece saatlerinde tesirini artıran kar yağışı İstanbul’u beyaz örtüyle kapladı. Valilik olumsuz hava şartları niçiniyle yeni tedbirler alındığını deklare etti. Pekala, Bugün Nüfus Müdürlüğü açık mı?

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ AÇIK MI?

Olumsuz hava şartları sebebiyle İstanbul Valiliği tarafınca alınan kararlar şöyledir:

Meteoroloji Bölge Müdürlüğü’nden bugün saat 10.30’da alınan datalara nazaran 10 Mart 2022 Perşembe günü (Yarın) İstanbul için TURUNCU alarm verilmiştir. Öngörülen raporlar ve beklenen olumsuz hava şartları niçiniyle;

1- 10 Mart 2022 Perşembe gününden itibaren; İlimiz dahilindeki bütün resmi ve özel temel eğitim ve ortaöğretim kurumları ile halk eğitim merkezleri, olgunlaşma enstitüleri, özel öğretim kursları, motorlu taşıt şoför kursları, çeşitli kurslar, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, resmî okullardaki destekleme ve yetiştirme kursları ile özel okullardaki destek kursları, Kur’an kursları ile 4-6 yaş ortası ana sınıfları da dahil olmak üzere; bütün eğitim kurumlarında eğitim faaliyetlerine 14 Mart 2022 Pazartesi gününe kadar orta verilmesine,

2- Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığına bağlı özel kreş ve gündüz bakımevleri ile çocuk kulüplerinde 14 Mart 2022 Pazartesi gününe kadar faaliyetlere orta verilmesine,

3- İstanbul’da bulunan Üniversite Rektörlerimizle yapılan istişareler doğrultusunda vilayetimizde yükseköğrenime 14 Mart 2022 Pazartesi gününe kadar orta verilmesine,

4- Kurumlarımızca mecburî hizmetlerin yürütülmesi için minimum düzeyde işçi bulundurulması kaydıyla; güvenlik, sıhhat ve ulaşım hizmetleri haricinde memur, emekçi ve öbür çalışanın 10 Mart 2022 Perşembe günü idari müsaadeli sayılmalarına,

Karar verilmiştir.

Haberler.com – Gündem

kar, Gündem, Siyaset, Haberler