Canik Keşif Yerleşkesi’nde İmtihan Heyecanı

abbas

Global Mod
Global Mod
Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde düzenlenen Öğrenci Seçme Sınavı’na katılan öğrencileri ziyaret ederek muvaffakiyet dileklerinde bulundu.

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, geleceğin bilim insanlarının yetişeceği Canik Özdemir Bayraktar Keşif Yerleşkesi için düzenlenen Öğrenci Seçme Sınavı’na katılan öğrenciler ve aileleriyle imtihan öncesinde bir ortaya geldi. Öğrencilerin imtihan heyecanına ortak olan, ailelerle sohbet eden Lider İbrahim Sandıkçı, öğrencilere muvaffakiyet dileklerinde bulundu.

Özel Sınıflarda Özel Eğitim

Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde öğrencilerin özel olarak hazırlanan eğitim müfredatı çerçevesinde eğitim alacağını tabir eden Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, “Canik Özdemir Bayraktar Keşif Yerleşkemiz bir bilim ve teknoloji üssü olarak gençlerimiz ve çocuklarımıza hizmet verecek. Öğrencilerimiz Canik Keşif Yerleşkemizde bilim ve teknoloji alanında kendini geliştirecek ve bu alanlara hâkim, istikamet veren ve üreten bireyler olarak çalışmalarını ortaya koyacaklar. Keşif Yerleşkemizde bulunan atölye, laboratuvar, uygulama ve keşif alanlarını öğrencilerimizi için her ayrıntısını düşünerek özel olarak hazırladık. Öğrencilerimiz Keşif Yerleşkemizde alanında uzman eğitmenlerimiz eşliğinde kendileri için özel olarak hazırlanan eğitim müfredatı çerçevesinde teorik ve uygulamalı bir biçimde eğitim alacak. Çocuklarımız ve gençlerimizin kendini keşfetmesi, yeteneklerinin farkına varması ve en kaliteli eğitimi almaları için her daim yanlarında olacak, bu tarafta çalışmalarımıza orta vermeden devam edeceğiz” tabirlerini kullandı.

Başvurular Devam Ediyor: Son Gün 17 Şubat

Canik Özdemir Bayraktar Keşif Yerleşkesi Öğrenci Seçme Sınavı’na Samsun’da ikamet eden 4. ve 5. sınıf öğrencileri, 17 Şubat 2023 tarihine kadar kesifkampusu.org web adresi üzerinden müracaat yaparak katılabilecek. Düzenlenen yazılı imtihanı muvaffakiyetle tamamlayan öğrenciler Öğrenci Seçme Sınavı’nın ikinci basamağı olan proje imtihanına girmeye hak kazanacak. Her iki imtihanda da muvaffakiyet elde eden öğrenciler Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde Türkiye Teknoloji Kadrosu Vakfı’nın (T3 Vakfı) alanında uzman eğitmenleri eşliğinde 2 yıl boyunca fiyatsız bir biçimde eğitim alacak.Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı