Davis Cup 2023, Sinner’ın Malaga’daki ilk antrenmanı

achievable

New member
Jannik Sinner’ın ilk antrenmanı, 2023 Davis Kupası sekizli finaline ev sahipliği yapan Malaga’da yapıldı.. İtalyan oyuncu, perşembe günü Hollanda’ya karşı oynanacak maçta hem teklerde hem de çiftlerde İtalya’nın referans noktası olacak (sabah 10:00’da Sky Sport’ta canlı yayınlanacak ve ŞİMDİ yayınlanacak).

Djokovic’le rövanş mı olacak? Sinner, Davis’in çeyrek finalleri için geçerli olan Hollanda maçından iki gün önce Sky Sport’un mikrofonuna şunları söyledi: “Olası bir yarı finalden hâlâ uzağız, önce Perşembe günü doğru yolda kalmamız gerekiyor.” Kupa – Şu anda buna odaklandım, sonra nasıl olacağını göreceğiz. Hiçbir şeyi olduğu gibi kabul etmemeliyiz. Hollanda’nın tek oyuncuları Malaga’daki gibi kapalı kortlardan geliyor, zirveden geliyorlar Sezonda çok iyi hizmet veriyorlar. Ayrıca mükemmel bir çiftler takımları var. Umarız bol miktarda destek olur. Tenisi seven tüm İtalyanları gelip bize yardım etmeye davet ediyorum.”

Günahkar dün Malaga’ya geldi. 22 yaşındaki Güney Tirollü futbolcu, “Burada olduğum için mutluyum” dedi. Geçen hafta benim için çok olumluydu ama şimdi tüm takım için büyük hedefi olan bir hafta daha var. Ancak tam da bu nedenle birbirimize çok fazla enerji vereceğiz ve bu da takımın temel parçası.Sahada yapacak çok seçeneğimiz var ve bunun nasıl olacağını sonra göreceğiz. mükemmel takım, ne yazık ki Matteo (Berrettini, ed.) burada değil, ama biz güçlüyüz. Koşullarına, formlarına ve kortlarına bağlı olarak aralarından seçim yapabileceğiniz dört tekli oyuncu var. Çiftlerde çiftleri karıştırabiliriz, ancak temel kısım Aramızdaki birlik olun. Her zaman oradaydı, kafamızdaydı, favoriler arasında olduğumuzu biliyoruz. Yönetim önemli olacak, yüzde 100’ümüzü vermemiz gerekecek.”

Ayrıca okuyun