Ilary Blasi, işte Netflix’teki belgesel film: Francesco Totti titriyor mu?

achievable

New member
Şimdi Ilary Blasi konuşuyor. Gösteri kızı, Francesco Totti’den ayrıldıktan sonra 24 Kasım’dan itibaren yayınlanacak Netflix belgesel filmi Unica’nın baş kahramanı olacak.. Platformun yayınladığı fragmanda Roman bayrağının eski ortağının duyurusu yer alıyor. “Bazen çok şey söylendi, bazen çok az söylendi. Bazen yanlış söylendi. Size biraz kendimden ve bilmediğiniz birçok şeyden bahsetmek için hikayemi anlatmak istiyorum. Nadiren heyecanlanırım veya tedirginim. Hiç endişeli değilim ama burada benden bahsediyoruz”, diyor Ilary Blasi videoda.

3 çocuk sahibi çift, beklendiği gibi mahkemeden gelen haberler ve dedikodular arasında periyodik olarak haberlere hakim olan ayrılığı yönetiyor. Roma hukuk mahkemesi, anlaşmazlığa neden olan çok ünlü 4 Rolex’in her ikisinin de kullanımına açık kalması gerektiğine karar verdi. Yargıç, avukat Alessandro Simeone’nin yardımıyla sunum yapan kişinin taleplerinden birini kabul ederek ‘mülk’ davasını karara bağladı. Futbolcunun iadesini talep ettiği saatlerin mülkiyetini değil, zilyetliğini ilgilendiren bir karar. Taraflara, her ikisinin de Rolex’leri kullanabilmesini sağlamanın yollarını bulma görevi verildi.

Artık Noemi Bocchi ile bağlantılı olan Totti, yakın zamanda Corriere della Sera ile yaptığı röportajda ‘Blasi temasına’ geri döndü. “Birlikte yirmi yıl geçirdik, pek çok güzel an yaşadık. Artık aramızda, ikimiz için de aşk için en büyük neden olan oğlanları koruyabilecek bir denge bulmamızı istiyorum. Bunun kolay olmadığını biliyorum, ama olan şey ‘Uzun yıllar boyunca aramızdaydı, önemliydi. Eğer ikimiz bu dengeyi bulabilirsek çocuklar iyi olacak ve kendilerini güvende hissedecekler’, diye açıklıyor Kaptan.

Ayrıca okuyun