“İşte Curve'den kazancım hakkındaki gerçek”

achievable

New member
Andrea Beretta 20 yaşındayken araba valesiydi, sonra kendini virajın sorumlusu olarak buldu. Aklını kaçırmış. Bence pişman olacak“. Bu, geçmişte uyuşturucu suçlarına karışan Milan hayranı Enzo Anghinelli tarafından, Mart 2020'de kendisiyle tanışan Klaus Davi ile yaptığı röportajda söylendi.

Anghinelli, “Bence onun için tövbe etmesi daha iyi olur” diyor, “bence bir şeyler bilse bile bildiği her şeyi anlatması daha iyi olur Vittorio BoiocchiBoiocchi'yi öldürenin Beretta olup olmadığı sorusuna ise Anghinelli şöyle yanıt veriyor: “Bilemiyorum ama bence o söyleyecek, bana göre tüm gerçeği anlatacak. Çünkü hiç cezaevine girmemiş birinin 50 yaşında cezaevine girmesi hoş değil. Bunu oğlu için, karısı için yapmalı. O halde benim fikrime göre bir insanı öldürmezsiniz, bu değersiz bir davranıştır.”

Kendisine gelince, şöyle düşünüyor: “Ben Hiç eğrilerle bir euro kazanmadımyoksa Milan'a gidip paket satmazdım”. Ayrıca, “Bir süredir suç ve uyuşturucuyla işim bitti”. Ve “Patron değildim, bir grubum vardı, biz ilgileniyorduk kendi işimiz, yapmadım Stadyumda asla suç işlemedim. Takım arkadaşlarım ve ben stadyum dışında çok şey yaptık ve hepsinin parasını ödedim çünkü uyuşturucu çocukları mahvediyor.”

Ayrıca okuyun