Juve-Fiorentina, Allegri: “Pogba burada değil, ne zaman döneceğini bilmiyorum”

achievable

New member
“Pogba çağrılamaz, şu anda çukurda. Orada değil, bunu söylediğim için üzgünüm ama gerçek bu. Tekrar müsait olmak için çalışıyor, şu anda size ne zaman olduğunu söyleyemem.” Geri döneceğim. Belki 20 gün sonra, bilmiyorum”. Bu, Fiorentina ile oynanan maçın arifesinde Juventus teknik direktörü Massimiliano Allegri tarafından açıklandı. Pogba, Juventus forması ile henüz resmi bir dakika oynamadı. Sonbaharda menisküs ameliyatı geçiren Fransız orta saha oyuncusunun durumu henüz belli değil.

Juve, Salernitana sahasında aldığı galibiyetin peşine düşmeye çalışıyor. FIGC federal temyiz mahkemesi tarafından 15 puan ceza alan Juventus takımı, Şampiyonlar Ligi bölgesinden orta sıralara kaydı “Çocuklar her konuda olduğu gibi çok iyiydiler. darbe geldi. O insan, yoksa kendimize yalanlar söyleriz”, diyor Allegri. “Artık takım dengesini buldu, kendimize küçük hedefler koyduk. Yarın iyi çalışmamız gerekiyor, Fiorentina geride ve bizi yakalayabilir. Salerno’da olduğu gibi. İyi olmamız ve her seferinde bir adım atmamız gerekiyor.” , elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Oynayacak maçlarımız var”.