Juve-Nantes ve Marchisio’nun tweetleri Juventus tartışmasını ateşledi

achievable

New member
Claudio Marchisio, Avrupa Ligi playoff ilk maçında Nantes ile iç sahada berabere kaldıktan sonra Juventus’u ‘atar’. Bir dizi tweet’e emanet edilen eski Juventus orta saha oyuncusunun yargıları, Old Lady’nin hayranları arasında çevrimiçi tartışmayı alevlendiriyor. Allegri’nin çalıştırdığı takımın kusurlarını mı yoksa Turin oyuncularına net bir penaltı vermeyi reddeden hakemin sansasyonel konusunu daha mı tartıyorsunuz? “Var’ın yorumlarına tamamen katılıyorum. Eleştiriyorum çünkü favori takımımın (genel olarak) bu kadar çok mücadele ettiğini, güçlü oyunculara ve iyi tanıdığım adamlara sahip olduğunu, belirli bir anı yaşadığını görmek beni rahatsız ediyor”, diye yazıyor Marchisio, hakem hatasını kınayan bir taraftara yanıt verdi. Verilmeyen penaltıyı ve Juve’nin attığı 3 golü hatırlayanlara ‘prens’ şu yanıtı veriyor: “Ama Fransa şampiyonasında 13. takımla oynuyorsunuz”.

Ayrıca oku

Eski orta saha oyuncusu, tartışmayı Juve için 15 puanlık bir ceza ile sonuçlanan sermaye kazançları sürecine kadar genişletiyor. “Mevcut şampiyonada adaletsizlik önemli bir penaltı veriyor. Takım elinden gelen her şeyi yaptı. İkincilik, bir şampiyonluk ve absürt bir şampiyonlar ligi başlatmak. Ligue1’in 13.’sü ile berabere kaldı. Geri dönüş için umut edelim”.