Lider Taban Üniversite Öğrencileriyle Buluştu

abbas

Global Mod
Global Mod
Belediye Lideri Alper Taban, Uludağ Üniversitesi İnegöl Yerleşkesi YBS Topluluğu öğrencileriyle bir ortaya geldi. hem eğitim tıpkı vakitte İnegöl üzerine sohbetlerin ya pıldığı buluşmada, 100 ötüründa öğrenci bununla birlikte DOSTUM’un farklı sportif branşlarını da deneme imkanı buldu.

Belediye Lideri Alper Taban, Uludağ Üniversitesi İnegöl Yerleşkesi İdare ve Bilişim Sistemleri Topluluğu öğrencileriyle buluştu. Gençlik Buluşması programı Cumartesi günü Yeniceköy Mahallesinde bulunan İnegöl Belediyesi Tabiat Sporları ve Turizm Merkezinde gerçekleştirildi.

DOSTUM’UN BRANŞLARINI DENEYİMLEDİLER

DOSTUM tesislerinde 15.00’da etkinliklerle başlayan programda, 100 ötüründa öğrenci tesisteki sportif aktiflikleri deneyimleme imkanı buldu. Atölye ziyaretleri, klasik okçuluk atış aktifliği, DOSTUM uçak pistinde drone, model uçak ve roket şovları, bisiklet sürüş aktifliği, canlı müzik, yemek ikramı ve kareoke yarışlarının yer aldığı programda, Lider Alper Taban da aktifliklerin bir kısmında öğrencilerle bir ortaya geldi.

BAŞKAN TABAN İNEGÖL’Ü TANITTI

Hangar içerisinde yapılan buluşmada İnegöl’e dair anlatımlar yapan Lider Taban, “Burada olduğunuz için her birinize teşekkür ediyorum. İnegöl hoş bir kent. Fırsatların olduğu bir kent. Sizlerin de burada önünüzde fazlaca hoş günleriniz olduğunu düşünüyorum. Gençsiniz, maksatlarınız var ve bu gayelere ulaşabilmek için fırsatlarınız var. ötürüsıyla ben bunların her birini başaracağınıza canı gönülden inanıyorum. bir epey vilayetten daha yeterli ticaret yapılan bir kent burası. İşsizliğin eksi derecelerde olduğu bir kent. İnegöl’ün en kıymetli tarafı de içerisindeki insan gücü. 81 vilayetin tamamından insan yaşıyor burada. Her gelen de bu kente bir kıymet katmış. Atölye kurmuş, üretim yapmış, çalışmış, tesis kurmuş… Bir biçimde paha üretmiş. Burada fırsatlar var, imkanlar var. Bu fırsatlar da hiç bitmeyecek, daima var olacak. Lakin fırsatlar yalnızca onu bakılırsabilenler için var” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı