maç zamanı, televizyonda nerede izlenir

achievable

New member
Benİtalya bugün Hırvatistan ile karşılaşacak B Grubunun son gününde oynanacak karşılaşmada Euro 2024. İspanya'ya karşı yenilgiden yeni çıkmış teknik direktör Spalletti'nin Azzurri'sine, İkinci sırayı ve son 16 turuna kalmayı garantilemek için beraberlik yeterli.

Spalletti: “İspanya yenilgisi bize çok şey öğretti”

“Top bizdeyken daha sakinim, top başkalarındayken daha gerginim. Yani bazen rakibin oyununa katlanmak zorunda kalmamızın dışında, oyunu oynamak istiyoruz. Beraberliğin yeterli olduğunu düşünerek sahaya çıkmak çok ciddi bir hata olur” dedi. milli takım antrenörü Luciano Spalletti Maç arifesinde Sky Sport'un mikrofonlarına. “Bu, sahadaki davranışlar açısından onlara avantaj sağlayacak ve bizi de zora sokacaktır” diye açıkladı.

Koç, “Gördüklerimden memnunum, harika bir grup, buna güvenebilirsiniz” diyor ve ekliyor: “Gün içinde olup bitenlere duygusal olarak nasıl katıldıklarını görebilirsiniz. Birçok açıdan olduğu gibi İspanya maçını da beğenmediğim ortada. Bunu konuştuk, analiz ettik ve son maçlarda gördüklerimizden bir adım geri gittik. Kötü bir iş çıkardım ve bunun böyle bitmesine hemen üzüldüm.”

“İspanya'ya karşı oynanan böyle bir maçın ardından bir şeyleri değiştirme fikrinin ortaya çıktığı açık,” diye devam ediyor Spalletti, “Belki de daha önce değiştirmemekle hata etmişimdir. Artık bir şeyler fark edildi, biraz çaba ve pas, bir şeyler yapacak.” Kesinlikle değişim Brozovic ve Perisic Hırvatistan'la ilgili her şeyi etkileyebilir, her şeye sahipler, çok fazla tecrübeleri var ve hatta tazeliğimizi göstermeye daha hazır olup olmadığımızı göreceğiz.

Bu arada Dimarco “iyileşti, yani müsait. Bunu doğrulamak için yarın sabah bir adım daha atacağız ama her şey onun müsait olduğunu gösteriyor. Psikolojik iyileşme yakında gerçekleşir, sonuç alamazsak eve gideriz.” Bunu çok iyi biliyorlar ve çok yönlü profesyonellerle çalışıyorsunuz, onlarla gerçekçi ve sentetik olmanız gerekiyor. Rolleri ve değerleri kazanmak için bu adımları ileriye doğru atmalısınız çünkü her şey hızla ilerliyor: yoksa tırmanmaya hazırsınız. ya da yürüyerek kalırsın”, diye bitirdi koç.

Maçın TV'de izleneceği saat ve saat

Hırvatistan ile İtalya arasındaki maç saat 21.00'den itibaren Rai Uno'dan ücretsiz olarak yayınlanacak. Maç ayrıca Sky Sport Uno (201), Sky Sport Calcio (202), Sky Sport 4K (213) ve Sky Sport (251) kanallarından da izlenebilecek.

Ayrıca okuyun