Motta ve gururlu Juve: Teknik direktörün ilk basın toplantısı

achievable

New member
“Taraftarlarımızla birlikte gururlu ve mutlu bir takım istiyorum“. Böylece Juventus'un yeni teknik direktörü Thiago MottaSunum basın toplantısı sırasında. Motta teşekkür ediyor “Juventus gibi tarihi bir kulübün teknik direktörü olmaktan mutlu, memnun ve memnunum. Bugün ilginç bir döngünün açılabileceğine inanıyorumİlk birkaç gün harikaydı, kendimi çok iyi hazırlanmış insanlarla dolu çok güzel bir tesiste buldum. Taraftarlara teşekkür ediyorum ve burada olmaktan mutluyum” dedi.

“Herkesle rekabet etmek istiyorum: tüm büyük takımlarda olduğu gibi kazanmanız gerekiyor. Bu güzel bir sorumluluk” diye ekledi ve ekledi: “Kimseyle yerimi değiştirmem ve içimdeki tüm motivasyonu iletmek istiyorum. Juve modern oyuncularla dolu ve bunu gördüm. Futbolda çok az fenomen var ve hepimizin faydalı olması gerekiyor. Bu herkes için yeni bir sezon. Hazırlık değişmiyor çünkü ilk maç gününe hazır olmalıyız”.

Rabiot Juventus'tan ayrılıyor mu? “Bir arkadaş olarak, başka bir yerde mutluysa ben de çok mutlu olurum. Ona en iyisini diliyorum” dedi Motta Motta, teknik direktör Cristiano Giuntoli'nin daha önce dile getirdiği sözleri tekrarlayarak: “Rabiot'a teşekkür etmek istedim, sözleşmesi sona erdi. Ona veda ediyoruz ve gelecek için ona en iyisini diliyoruz”.

Bianconeri sezonu Continassa'nın geri çekilmesiyle bir haftadan fazla bir süredir başladı ancak bugün Thiago Motta'nın resmi tanıtımı yapıldı. Geçtiğimiz sezon Bologna ile heyecan yaratan teknik direktör, Juventus'un 2020'den beri özlediği bir Scudetto'yu geri getirmek için geliyor.