Renzi ve Schlein sahada 'yoldaş' oldu, kucaklaşma fotoğrafı

achievable

New member
Matteo Renzi ve Elly Schlein, sarılma başlıyor. Italia Viva lideri ve Demokrat Parti sekreteri, L'Aquila'daki Partita del Cuore'de milletvekilleri ve Ulusal şarkıcılar arasında takım arkadaşları. Fotoğraf, Renzi tarafından yayınlanan fotoğraf galerisini açar.

“Ulusal Şarkıcılarla birlikte Kalp Maçı için diğer parlamenterlerle birlikte çalmak harika – eski başbakan, çekim dizisine eşlik eden gönderide yazıyor -. Amaç? Çocuk hastanelerine yardım etmek için 45585 ile para toplamak. Hep birlikte dayanışma adına bir akşam. Bu topun büyülü gücüdür“.

Kalp maçı “ilginç bir olay çünkü toplumun iki farklı ifadesi olan parlamenterler ve şarkıcılar aynı anda birbirleriyle karşı karşıya geliyor ve maç sırasında çeşitli kültürel, sosyal ve özellikle politik alanlardan politikacılar birlikte oynuyor, ki bu nadiren oluyor”, Senato başkanı, etkinliğin koçu Ignazio La Russa'nın sözleri. “Bu güzellik ve bu yüzden koç olmayı kabul ettim, çünkü Senato başkanı olarak her zaman çoğunluk ve muhalefet arasındaki dengeyi korumaya çalışıyorum. Burada zorlanmıyorum, herkes aynı takımda oynuyor, umarım işbirliği yaparlar. Formasyonda her zaman sahada iki kadın bulundurdum: Di Maggio sağ kanat çünkü Schlein sol ayağıyla sağ kanattaydı ama ikinci forvet olmayı tercih etti”.