Roma, Rosella Sensi, Mourinho’nun yenilenmesi hakkında: neler söyledi

achievable

New member
“Hocanın sözlerini takdir ediyorum, Mourinho’nun Roma’daki sözleşmesinin devam etmesini umuyorum ve Pazar günü basın toplantısında söylediği sözleri takdir ettim.” Böylece Rosella Sensi Adnkronos’a transfer oldu ve başkanlığını yaptığı kulüple Portekiz uzantısına geri döndü. “Mourinho bu takımın asıl katma değeridir” diye altını çizdi.

Roma’nın hemen yanıt vermemesine gelince, “Hakkında yazılan bu soğukluk hakkında hiçbir şey okumadım. Gazetelerin söyledikleri başka, mülk sahiplerinin haklı olarak söylemedikleri başka”.

Sensi, Pazar akşamı sosyal ağlarında, Mourinho’nun evinde Bologna karşısında alınan 2-0’lık maçın hemen ardından söylediği sözleri takdir ettiğini göstermişti: “Umarım söyledikleri önemli sonuçlara yol açar ve Romanların daha fazla kesinliğe sahip olmasına olanak sağlar.” Bu onun bizim projemize inandığını, burayı sevdiğini ve biz Roman taraftarlarının ruhunu anladığını gösteriyor. Bugünkü yenilgiye rağmen Mourinho’nun bu takımın gerçek katma değeri olduğunu düşünüyorum. Bizi lige götürerek bunu gösterdi. iki final, Roma’mızın her kamu savunmasında geçerli ve bizi terk etmek istememesi ekstra itici güç olabilir.”