Wimbledon, bugün Musetti-Fritz çeyrek finalde: zaman, emsaller, canlı TV

achievable

New member
Lorenzo Musetti bugün Wimbledon'da Taylor Fritz'e karşı çeyrek finaller için kortta. 25 numaralı seribaşı İtalyan, kuradaki 13 numaralı Amerikalı ile yarı finallerde yer almak için karşı karşıya gelecek. Queen's'te finale ulaştıktan sonra muhteşem bir formda olan Musetti, 1 numaralı kortta planlanan ikinci maçın başrol oyuncusu olacak. Yerel saatle 13:00'te, İtalya saatiyle 14:00'te, 1 numaralı kortun çimlerinde Letonyalı Jelena Ostapenko ve Ukraynalı Elina Svitolina kadınlar tekler çeyrek finallerinde karşı karşıya gelecek. Hemen ardından, prensip olarak 16:30 ile 17:00 arasında İtalya saatiyle korta çıkacak olan Musetti'nin sırası gelecek.

Musetti ve Fritz kariyerlerinde dördüncü kez karşı karşıya geliyor. Amerikalı, önceki maçlarında 2-1 öndeydi ve 2022'de Wimbledon'ın ilk turu için geçerli olan maçı 3 sette kazandı. Musetti'nin bu yılki tek zaferi Monte Carlo'nun toprak kortunda geldi.

Musetti-Fritz canlı yayında ve televizyonda


Wimbledon turnuvası yalnızca Sky'da canlı olarak yayınlanıyor ve NOW'da yayınlanıyor. İki referans kanalı: Centre Court'taki tüm maçların yayınlanacağı Sky Sport Tennis (203) ve diğer en ilginç mücadelelerin yer aldığı Sky Sport Arena (204). Ayrıca, diğer tüm kortlar için Sky Sport Wimbledon 1-6 (252'den 257'ye) olarak yeniden adlandırılan 6 özel kanal.

Sky Sport'ta Wimbledon'ın şimdiye kadarki en zengin ve en eksiksiz edisyonu olacak: aslında, 10 kanalda yaklaşık 750 saatlik canlı yayın olacak: Sky Sport Tenis, Sky Sport Arena, Sky Sport Uno ve Sky Sport kanalları 252 ila 257, bu vesileyle Sky Sport Wimbledon 1-6 olarak yeniden adlandırıldı, ayrıca Sky Sport 4K. 6 Sky Sport kanalı 252 ila 257, All England Club'ın çeşitli kortlarındaki diğer tüm zorluklara adanacak.