Adani, Cassano ve Ventola, Vieri’ye karşı

achievable

New member
“Hiçbir şey geri döndürülemez değildir, ancak insanlarla dalga geçilmemelidir. Bobo TV’nin doğduğu ruh öldürüldü ve gömüldü.” Bobo TV’nin ‘geleneksel’ formatına son veren boşanmanın ardından Daniele Adani, Nicola Ventola ve Antonio Cassano, Christian Vieri’ye karşı çok sert bir açıklama yaptı. Birkaç haftadır Twitch kanalı tamamen eski santrfor tarafından yönetiliyor. 3 ortağı artık eski macera arkadaşlarıdır ve canlı yayında kısa bir açıklamayla görevden alınmıştır: Vieri’nin özeti: “Onlara bağlılıkları ve işbirlikleri için teşekkür ederim, bugünden itibaren sadece ben varım”.

Bugün televizyonda yapılan bir dizi sosyal mesaj ve açıklamanın ardından işte resmi duruş. Üç eski futbolcu sosyal medyadaki notlarında “Bobo TV her zaman geniş bir aile olmuştur. Mikrofonun önünde olanlar için de onu dinleyenler için de” dedi. “Ve her zaman çağrıda bulunduğumuz ve birçoğunuzun son günlerde özel olarak veya sosyal medya aracılığıyla haklı olarak talep ettiği açıklık ve şeffaflık adına hitap ettiğimiz de bu grup, topluluğumuzdur. Bu nedenle son zamanlarda meydana gelen bazı durumlara ışık tutma ihtiyacı hala gerekli Şu ana kadar bizi takip eden birçok kişi için. Seninle konuşuyoruz.”

“Son zamanlarda teşvikler, motivasyonlar ve vizyonlar değişti, bizim açımızdan değil. Ve her şeyden önce, çok az tutku ve çok az paylaşma arzusu içeren, tarafsız bir iletişim vardı – devam ediyor -. Önceki yıllarda yapılanlarla ilgili olarak Lele sordu açıklayıcı bir toplantı için. Sonunda herkesin mükemmel bir şekilde algıladığı tek net şey, deneyimlediğimiz şeydi, yani yolu paylaşma arzusunun eksikliği”.

“Her şeye rağmen her zaman işbirlikçi olmaya çalıştıkBobo TV’yi bizim için futbolu istediğimiz gibi, insana daha da yakın, kökeninin ruhuna uygun şekilde anlatma arzusuyla yapılacak faaliyetlerin mutlak merkezi haline getirecek bir yolu teşvik ediyor ve teşvik ediyoruz. tüm platformlarda giderek daha fazla etkinlik “, Adani, Ventola ve Cassano’yu ekliyor.

“Aslında, yeni projeler için bilgi ve teşvik istedik. Karşılığında dolaylı yanıtlar aldık (yöneticimizin figürü aracılığıyla) ve ardından saygısız bir şekilde doğrudan yanıtlar aldık. niyet uyumu, vizyondaki açık farklılık – diye ekliyorlar – Bu noktada devam etmemiz imkansızdı, o kadar ki, ortaya çıkan şüpheleri açıklığa kavuşturmak ve yapmak niyetiyle birkaç gün durma niyetimizi açıkladık. kısacası geleceğe dair güçlü ve güven veren bir cevaba ihtiyacımız vardı”.

“Sonraki adımlar, yeni bir karşılaştırma bekliyorum -notta okuduk- bunun yerine “işbirliği için” hızlı bir şekilde teşekkür ettiler (birdenbire işbirlikçi olduk…) canlı yayında, ayrıca yeni formatların doğacağını da öğrendik (ancak aramızdaki son iletişim dört/dört saatte gerçekleşmişti) beş saat önce…), bu nedenle “değişimin doğru olduğunu” hissettik ve sonunda Lega Serie A radyosu ile Bobo TV arasında yıldırım gibi bir anlaşma olduğunu fark ettik. Grubun dört üyesi (ne bir ne de beş) arasındaki yüzleşmeyi beklerken Bobo TV’nin doğduğu ruh öldürüldü ve gömüldü. Soyunma odası, soyunma odası olarak kutsal kalmalı, korunmalı, savunulmalı ve onurlandırılmalıdır. Ya da en azından öyle olmalıydı. Hiçbir şey geri döndürülemez değildir, ancak insanlar kandırılmamalıdır. Yolda görüşürüz. Lele, Anto ve Nick” notunu sonlandırıyorlar.


Ayrıca okuyun