Allegri ve Sky TV'deki tartışma, Juve-Cenova sonrası gergin sinirler

achievable

New member
“Juve nasıl 8 maçta 7 sayı attı? Size nasıl gazeteci olunacağını anlatmaya cesaret edemiyorum. Bana daha akıllıca bir soru sorun. Anlamanıza gerek yok, sadece soru sorun.” Cenova ile evinde 0-0'lık beraberliğin ötesine geçemeyen Juventus'un hayal kırıklığı yaratan bir performansından sonra Sky TV'de Massimiliano Allegri gergin sinirlere sahip. Sky'da Allegri, Gianfranco Teotino'nun son 2 aydaki performansıyla ilgili sorusunu beğenmedi ve en azından sinirlenerek yanıt verdi.

Allegri iğneleyici: ne dedi

“Sonuçlar gelmiyor mu? Sanırım sıralamada üçüncüyüz… Sen nasıl antrenör olunacağını biliyor musun? Ben nasıl gazeteci olunacağını bilmiyorum. Halkın peşine düşmeme gerek yok.” , Takım için en iyisini yapmaya çalışıyorum Size nasıl gazeteci olunacağını anlatmama izin vermiyorum İlk 19 maçta neden 46 puan aldık? Bana sorduğunuz soru kadar güzel. Eğer sorarsanız bana daha akıllıca bir soru…” diyor Allegri, açıkça bu gözlemden rahatsız olmuştu.

“Üzgünüm, oraya gidemiyorum… Zekam burada duruyor. Daha ileri gidemiyorum… Anlamaya çalışıyoruz.” Allegri, “Anlamak zorunda değilsiniz, sadece farklı sorular sormalısınız. Zaten ne anlıyorsunuz? Ben takıma koçluk yapıyorum. Anlayanlar var, anlamayanlar var”, Allegri'nin sert yorumu.

Allegri, daha rahat bir tonla Dazn'a göre bardağın yarısını dolu görmeyi başarıyor: “Yarattığımız fırsatları hayata geçiremiyoruz. Ancak bugün gol yemedik, bundan başlamamız lazım. Ben Endişeli değilim, bugün memnunum. Takım mücadele etti, çocuklar iyiydi.”