Avrupa Ligi, Salzburg-Roma: TV’de nerede izlenir

achievable

New member
Bugün öğleden sonra Salzburg’daki Red Bull Arena’da oynanacak. Avrupa Ligi ilk maçı Salzburg-Roma. Sky Sport Uno, Sky Go ve NowTv’nin yanı sıra Dazn’dan da izlenebilecek karşılaşmanın başlama saati 18.45.

“Salzburg? Tavır ve oyun felsefesi açısından Serie A’da benzer profilde takımlar yok gibi geldi bana. Analiz çalışmamızı yaptık ama asla bilemezsiniz. takımın hedefi ve oyun planı.her şeyi gördük.şampiyonlar ligi maçları iyi bir referans.grupları kolay değildi, kaliteli takımlardan oluşuyor.salzburg’un gücü oyuncu kalitesinden geliyor. genç ve iyi oyuncuların nerede olduğunu bilin, fazla aramanıza gerek yok: sadece buraya bakın. Yaş söz konusu olduğunda, bazen az deneyimle eşanlamlı değildir, 20-21 yaşlarında 10-15 Şampiyonlar Ligi oynamış oyuncular vardır. maçlar. mükemmel kalitede bir takım. Zaten çok şey söyledim.” İşte Roma teknik direktörünün sözleri Jose Mourinho dün meydan okuma arifesinde telaffuz edildi. “Yarınki maç mı yoksa Verona ile olan maç mı daha önemli? Bir sonraki maç her zaman sıradaki, dolayısıyla yarınınki. Bunu zaten biliyordunuz. Yarın daha önemli.”

“Hedefimiz kazanmak, bundan öteye gitmeyeceğim. Amaç kaybetmek veya berabere kalmak değil, yarın kazanmak. Zor ama ötesini düşünmeyelim. 24 takımız, çok uzağız.” . Bu iki maçta amaç galip gelmeye çalışmak. Aynı dizilişte olma ihtimali var, değişirsek 1-2 değişiklik yaparız, artık yok” diye ekledi Portekizli teknik direktör.

“Wijnaldum? Gini yarın ilk beşte oynamayacak, maçtan maça ve antrenmandan antrenmana bakalım. Bakalım maç ona Lecce’deki gibi oynama şansı verecek mi. Çalışma verileri olumlu ama ritmi olumlu.” maç başka ne her maç son dakikaya kadar oynanır biz 25. dakikada sonuç alabilen bir takım değiliz. maça başla. Abraham? Dinlenmiyor, oynuyor” diye tahmin etmişti teknik direktör.

“Karsdorp’un durumu? Gerçek şu ki, daha önce çağrılacak fiziki koşullarda olmadığı için ilk kez çağrıldı. Kişisel durumumuz açısından Aralık ayından bu yana bir sorun yaşanmadı. .Sorun Sassuolo ile başladı içeri girince tavrını beğenmedi sonra sıfatım çok ağır geldi ve o döneme girdik hep pozitif bir ilişkimiz oldu o günün ötesinde ve ondan olmayan çok yalanlar oldu gazeteciler ama aramızda ne olduğunu bilmeden konuşanlardan.Dönüşüne sevindim, bizim için bir şans daha.Fazla seçeneğimiz yok.Ona sahip olmak, Zalewski’nin deplasmanda oynamasına gerek olmadığı anlamına geliyor. doğru ve El Shaarawy “Beşinci sırada oynaması gerekiyor ama bu bir olasılık. Rick’in Roma için oynamak istediğini söylemesi ve takım arkadaşlarına ve takıma yardım etmek istemesi çok önemli, o onların sevdiği bir oyuncu. Mutluyum ve bu herkes için önemli. Hayır ben,” diye ekledi Mou.