“Eşime yapılan saldırıyı küçümsemedim”

achievable

New member
Danilo Cataldi uymuyor. Karısına yönelik bir saldırganlık olayına gereken ağırlığı vermediği yeniden yapılanma, Lazio orta saha oyuncusu için pek de hoş karşılanmıyor. Futbolcu, Instagram’da yaptığı paylaşımda Cenova’da devam eden davayla ilgili çıkan “kısmi, araçsal ve sansasyonel” haberlere aynen yanıt verdi. Ailesini korumak için “mümkün olan her yerde hareket etme” hakkını saklı tutuyor. “Dünyada en çok sevdiğim ve saygı duyduğum kişi olan eşimin dahil olduğu olayı küçümsemedim” diye yazıyor.

Gerçekler, Cataldi’nin oynadığı takım olan bir grup Cenova taraftarının, futbolcunun karısına yönelik bir saldırıya karıştığı 2017 yılına kadar uzanıyor. Bugün Çataldi, kulübe şantaj yapıldığı iddiasıyla 15 Cenova ultrasının katıldığı davada tanık olarak dinlendi. Ve bazı yeniden yapılanmalara göre, olanları küçümsemiş olurdu.

Cataldi, Instagram’da şöyle yazıyor: “Akşam hesabımda yayınlanan makaleler ve haberler, 2017’de bir futbol maçının ardından meydana gelen ve bugün yaşanan bir olayla ilgili olarak kısmi, araçsal ve sansasyonel yeniden yapılanmaların yanı sıra şahsım için zararlıdır. bir ceza davasında tanık olarak görüyor. Açıklık getirmek gerekirse: Dünyada en çok sevdiğim ve saygı duyduğum kişi olan eşimin dahil olduğu olayı küçümsemedim. Farklı bir mesaj iletmek benim için en saldırgan ve karalayıcıdır. Özellikle böyle bir durumda karşılaştırmalar. Adalete kesinlikle inanıyorum ve bu nedenle de ailemizi korumak için her durumda harekete geçme hakkımı saklı tutuyorum”.