Fennuş nedir ?

abbas

Global Mod
Global Mod
Fennus, kamusal alanda ekonomi ve sosyal durumlarn iyilestirilmesi icin bir strateji olarak kullanlan bir yaklasmdr. Bir ulkede ya da bolgede fennus, toplumsal degisimin ve gelisimin arkasndaki en temel dinamikleri saptamak icin kullanlan bir aractr. Fennus, ulkelerin kalknma ve gelisme stratejisi olarak kullanlr ve yerel otoritelerin, ozel sektorun ve sivil toplumun katlmyla kamu politikalarnn degistirilmesi, yonetim, denetim ve katlmc yonetim surecini iyilestirmek icin bir araca donusturulur.

Fennusun Amac

Fennus, ulkelerin kalknma ve gelisme stratejilerinin onemli bir parcasdr. Fennus, kamu politikalarnn degistirilmesi, yonetim, denetim ve katlmc yonetim surecini iyilestirmek icin bir araca donusturulur. Fennusun temel amac, toplumda esitlik saglamak ve kamusal alanda sosyal ve ekonomik refah artrmaktr. Fennus, bir ulkenin yasam ve calsma kosullarnn iyilestirilmesi ve ozellikle de kalknmasna katkda bulunmak icin kullanlan bir aractr.

Fennusun Uygulanmas

Fennus, bir ulkede ya da bolgede kamusal alanda sosyal ve ekonomik refah artrmak icin kullanlan bir aractr. Fennusun uygulanmas, ulke hukumetleri tarafndan kamu politikalarnn degistirilmesi surecini iyilestirmek icin onemli bir unsurdur. Fennusun uygulanmas, ozel sektorun ve sivil toplum kuruluslarnn katlmyla ortaya konan kamu politikalarnn etkili bir sekilde degerlendirilmesini ve kalknma ve gelisme stratejilerinin gelistirilmesini gerektirir. Fennusun uygulanmas, onemli olanaklarn paylasmn ve esitligi saglamak amacyla kamu politikalarnn gelistirilmesini saglamak icin onemlidir.

Fennusun Faydalar

Fennus, kamusal alanda ekonomi ve sosyal durumlarn iyilestirilmesi icin bir strateji olarak kullanlan bir yaklasmdr.