Hisar Okulları’nın her yaş kümesinden öğrenciye yönelik düzenlediği, kendilerini spordan sanata 5 farklı branşta geliştirebilecekleri Hisar Akademi Gö

abbas

New member
Hisar Akademi 24 Eylül’de Kapılarını Açıyor!

Hisar Okulları, kurulduğu birinci günden beri her yaş kümesinden öğrenciye ilgi alanları doğrultusunda bilgi ve maharet edinme imkanı sağlamaya devam ediyor. 25 yılı aşkın deneyime sahip ve işi yalnızca öğretmenlik olan eğitimciler tarafınca kurulan Hisar Akademi, 2022 – 2023 Akademik Yılında dört yaş üstü tüm çocukların katılabileceği spor, müzik, performans sanatları, görsel sanatlar ve çeşitli atölye çalışmalarının yer aldığı, tüm ailelere açık fiyatlı bir hafta sonu programı sunuyor.

Hafta sonu programları tüm aile bireylerinin iştirakine uygun

Oluşturulan hafta sonu programları, tüm aile bireylerine hitap eden faaliyetlerle eğlenerek çocuklara yeni tecrübeler kazandırmayı; bilgi ve hünerlerini geliştirmeyi amaçlıyor. Çok taraflı branşlar içeren akademide sevilen uzakdoğu sporu aikidodan baleye, cimnastikten seramik atölyesine kadar yapılan geniş bir yelpazede yürütülen derslerde, iştirakçiler alanında uzman eğitmenlerle bir ortaya gelip memleketler arası standartlarda çalışmalar yapılıyor.

Müzik dersleri iştirakçilerine dünya çapında geçerli sertifikalar

Hisar Akademi’de müzik dersleri iştirakçilerin seçtikleri müzik branşında kendilerini geliştirmelerini sağlayan bir program sunuyor. Derslerde ilerlemek isteyen iştirakçiler, Hisar Akademi aracılığıyla Royal Academy ve London College of Music (LCM) programlarına katılıp dünya çapında geçerli olan sertifikalara sahip olabiliyorlar.

Online kayıt sürecinin başladığı Hisar Akademi, 24 Eylül 2022 Cumartesi günü velileri bilgilendirmek hedefiyle kapılarını açıyor.

Program bilgileri :

SPOR


Aikido (5-16 yaş)

Kick Boks (8 yaş ve üzeri)

Basketbol (5 yaş ve üzeri)

Tenis (6 yaş ve üzeri)

Voleybol (6 yaş ve üzeri)

Futbol (6 yaş ve üzeri)

Cimnastik (4 yaş ve üzeri)

Cross Kids – Temel Hareket Eğitimi (6 yaş ve üzeri)

MÜZİK

Hisar Akademi bünyesindeki müzik branşları: Davul, vokal şan, keman, klasik gitar, bas gitar, elektro gitar, piyano ve çello.

Hisar Akademi bünyesinde Royal Academy of Music branşları: Klasik gitar, keman, piyano ve vokal şan.

Hisar Akademi bünyesinde London College of Music branşları: Klasik gitar, keman, piyano, vokal şan ve davul.

GÖRSEL SANATLAR

Seramik (6 yaş ve üzeri)

Renkli Fotoğraf Teknikleri (5-9 yaş)

SAHNE SANATLARI

Klasik Bale (5 yaş ve üzeri)

Dans (5 yaş ve üzeri)

Yaratıcı Drama (4-8 yaş)

İngilizce Drama (6-9 yaş)

Masallar Dünyasına Seyahat (4-7 yaş)

Müzikal (10-13 yaş)

ATÖLYE ÇALIŞMALARI

Vex IQ: Carnegie Mellon Robotics Academy tarafınca hazırlanmış müfredat ile VEX IQ setlerini kullanarak öğrencilerimiz farklı robotlar tasarlar, inşa ederler ve programlar. 7 yaştan itibaren başlayacak eğitimlerimizde, yaş ve deneyime bakılırsa yapılacak kümelerle her düzeyden ilkokul ve ortaokul öğrencisi kendini geliştirebileceği kadrolarla çalışır; bu biçimdece ekip çalışması ve işbirliği konusunda da deneyim kazanır.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı