İbrahimoviç: “Ben hala Tanrı’yım, şimdi geri geleceğim ve müziği değiştirelim”

achievable

New member
“Ben hala tanrıyım, hala 1 numarayım: şimdi geri gelip müziği değiştiriyorumZlatan Ibrahimovic, Mediaset ile yaptığı röportajda sahalara dönüşüyle ilgili olarak şöyle konuştu: “İyiyim, iyiyim. Gruba geri döndüm ve hem saha içinde hem de saha dışında kendimi özgür hissediyorum. Bu iyiyim anlamına geliyor” diye belirtiyor ve ekliyor: “Çok fazla dışarıda kaldım ve bu kolay olmadı. Uzun bir iyileşme süreci geçirdim ve bunu biliyorduk ama önemli olan olumlu olan ve her geçen gün gelişen fiziksel geri bildirim. Birinci hedef bu, ikincisi iyi dönmek”. “Sahaya hayır için geri dönmek istemiyorum, sahaya girersem sonuç getirmek ve her zaman yaptığım şeyi yapmak için. Aksi takdirde benim için zor olmazdı, evde çocuklarımla oynuyor olurdum” diyor İbra.

Son aylarda en çok neyi özlediği konusunda şunları söylüyor: “Her şey, dışarıdayken takımı sahada görmek başka bir şey. Dışarıdan bir şeyler yapabilirsiniz ama sahadan atmosfer, gerilim ve taraftarlar için tamamen farklı bir şey: Sahadayken kendimi tamamen değiştiriyorum”.

“Milano krizi? Her şeyde olduğu gibi küçük detaylar fark yaratır. İyi bir zaman değil ama değişmesi çok da gerekmiyor. Bir şey yapabilirsem, yardım etmek için burada olduğum için yapacağım. Şimdi Döndüğümde müziği değiştirelim – diyor – Yapabileceğimi yaptım: Takıma sahada olduğumdan farklı bir şekilde yardım ettim. Ama mümkün olduğunca sahada yardım edebilirim ve olmak istediğim yer orası. Son aylarda koça, ekibe ve herkese yardım etmek için mümkün olan her şeyi yaptım. Mümkün olan en iyi şekilde geri dönmek ve tersyüz etmemek için sabırlı olmalısınız. Ama her şey planladığımız gibi gitti”.

gelince alınan eleştiriler: “Normaller, seni eleştirmiyorlarsa zirvede değilsin demektir. Ben alıştım 25 yıldır 1 numarayım diye eleştiriyor beni. Son aylarda yapılan antrenman türü: “Çok zihinsel antrenmanlar çünkü size fazla adrenalin vermiyorlar. Bu sakatlığı 5-6 yıl önce yaşadım ve beni neyin beklediğini zaten biliyordum. Sonra üç hafta önce adrenalin geri döndü. , önceden çok fazla sabır gerektiriyordu. Şimdi sahada stresimi atmak için büyük bir arzum var.”

İbra da konuştu ulaşmak için hedefler 41’de: “41’de hala yazacak çok sayfam var çünkü kalite kaybolmuyor, fizik değişiyor, fiziksel hazırlık farklı ama kalite gitmiyor, bu kalan bir şey. Benim durumumda değişmez. Allah’a inanmayanlara bunu sözle değil sahada göstereceğim. Her gün büyük bir istekle ama sadece bireysel olarak değil, güvenilirliğimi başkalarına aktarmak istiyorum çünkü takımda fark yaratabilirseniz, bu farklı.” “Her şey bana bağlı değil, transfer olmak istiyorum. içimdeki her şey başkalarına: Takım arkadaşlarım iyiyse ben de iyiyim. Toplu olarak kazanırsak, cezalıyım. Bu durumda sahip olmak zorunda değilim, sadece vermek zorundayım. Bu aynı zamanda benim mücadelem, hedefim egom değil – diye ekliyor – 41 yaşındayım, Milan için oynuyorum ve zirvedeyim. Gözlerimi başkalarına aktarmak istiyorum, kendim için değil onlar için buradayım. Bana kalsa, bir puroyla bir adada olurdum. Örnek ve lider olabilirsem, yaparım”.

Eleştiriler üzerine bir mandal: “Bunlar normal şeyler, o Milan teknik direktörü ve işler yolunda gitmezse koçu ve takımı eleştirmek doğru. Biz profesyoneliz ve eleştiri bekliyoruz, her şey güllük gülistanlık değil, eleştiri işin bir parçası. Eleştirinin baskısını kaldıramıyorsanız bu işi yapmanıza gerek yok ama eleştiri bizim dünyamızın bir parçası ve sizi zirvede tuttuğu için faydalıdır. Çirkinken güzelleşebilirsin” diye ekledi İbra.

İsveçli golcü de konuştu Leao: “Harika bir yıl geçirdi, ligin en iyi oyuncusu ödülünü kazandı. Sonra sözleşme, seni arayan diğer kulüpler, Dünya Kupası ve geri kalan her şey. Ama odaklanmalı ve sadece futbol oynamayı düşünmeli. Her şey çözüldü, sadece oynamayı düşünmesi gerekiyor. Bir yıl öncesine göre daha güçlü hale geldi, ancak bu yıl herkes Leao’nun kim olduğunu biliyor, geçen yıl ona daha az odaklandılar. Ancak şimdi onun en güçlüsü olduğunu biliyorlar ve ona karşı daha dikkatli davranıyorlar ”.

Sonunda yukarı De Ketelaere: “Son aylarda her gün takımda değildim, onu daha iyi tanımak için her gün soyunma odasında olmam gerekiyor. Ödenen bedel için bile büyük baskıları var, herkesin beklentisi var. O bir yetenek, büyük bir potansiyeli var, sadece gelişmesi için doğru yolu bulması gerekiyor. Daha sonra başka bir şehirde, evinden uzakta ve buraya alışması gerekiyor. Ama Milano’ya vardığınızda herkes size yardımcı oluyor, sizi en iyi şekilde karşılıyor, soyunma odamıza girdiğinizde kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Sadece kilidini açması gerekiyor, kilidi açtığında her şey başlıyor,” diye sözlerini bitirdi İbrahimoviç.