Kartepe’de Gençlere Liderlik ve İrtibat Semineri

abbas

New member
Kocaeli Büyükşehir ve Kartepe Belediyesi tarafınca gençlere yönelik düzenlenen Dr. Özgenur Reyhan Güler’in konuşmacı olarak katıldığı “Gençler için liderlik ve iletişim” temalı seminere gençler büyük ilgi gösterdi.


Kocaeli Büyükşehir ve Kartepe Belediyesi tarafınca gençlere yönelik düzenlenen Dr. Özgenur Reyhan Güler’in konuşmacı olarak katıldığı “Gençler için liderlik ve iletişim” temalı seminere gençler büyük ilgi gösterdi.


Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman’ın öncülüğünde Kocaeli Büyükşehir ve Kartepe Belediyesi tarafınca gençlere yönelik düzenlenen seminere konuşmacı olarak Dr. Özgenur Reyhan Güler katıldı. Dr. Güler, “Gençler için liderlik ve iletişim” konusunda bilgi verdi.

HAYATINIZIN HER ALANINDA GEREKLİ OLACAKTIR

Gençlerin büyük ilgisiyle karşılanan Kartepe Belediye Lideri Kocaman, seminer öncesinde “Bugün bu programa katılmanız, liderlik ve irtibat konusunda bilgilenmeniz, ilerleyen vakit içinderda hayatınıza taraf vermeniz için epey değerlidir. Gençlerle yapmış olduğumuz çalışmaların bize epey şey kattığının farkındayız. Sizlerle sık sık bir ortaya gelmeye, sizler için yatırım yapmaya devam edeceğiz. Her çalışmamızda; gençlerin aklı ve dinamizmi var. Belediye olarak her vakit çalışmalarımızda; Gençlerin şahsi gelişimlerine yardımcı olmayı ve bu biçimdece özgüveni gelişmiş bireyler yetişmesine takviye vermeyi hedefliyoruz. Gençlerin irtibat güçlerini keşfederek, liderlik güçlerini artırmalarını amaçlıyoruz. Sizlere tavsiyem; ne iş yaparsak yapalım âlâ yapmalıyız. Buna odaklanmalıyız. Güzel araştırmak, tahlil etmek gerekiyor. Bunu yapabilirsek işimizi daha güzel yaparız. Bu seminer hayatınızın her alanında gerekli olacaktır.” dedi.

ETKİLİ İRTİBAT MUVAFFAKİYETİN ANAHTARI

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman’a teşekkür ederek konuşmasına başlayan Dr.Özgenur Reyhan Güler, “Kartepe’de vatandaş ve gençlerin ön planda yer aldığını gördüm. bir epey yerde seminer verdim ancak gücü ve hizmet anlayışıyla Kartepe fazlaca farklı. Burada bulunan gençlerimizin sıralarından geçtim. Hayat herkese eşit davranmıyor. Benim ömrüm da sıkıntı geçmiştir. Kaideler ne olursa olsun her vakit vatanına ve milletine faydalı insan olmak için çalışmalınız. Gençler, sahip olduğunuz liderlik özellikleriniz ile topluma yarar sağlamaya çaba gösterin. Sizlere tavsiyem ; dürüstlük, inanç, işbirliği, hürmet, sorumluluk, umut, kararlılık ve azim, bağlılık, gerilim idaresi, rol model olmak, yeterli seçimler yapmak ve konuşma mahareti, karar verme, yetki verme, toplantı yönlendirme üzere liderlik özelliklerinizi geliştirmenizdir….” tabirlerini kullandı.Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı