Macron ve Federugby 2028’e kadar birlikte

achievable

New member
Macron ile İtalyan Rugby Federasyonu arasındaki ortaklık yenilendi ve güçlendirildi. Italrugby’nin Galler’e karşı kendi sahasında oynadığı maçın arifesinde (Formalarında Macron Hero’nun öne çıktığı İtalya ve İskoçya ile Guinness Six Nations’daki başka bir milli takım) ve Stadio Olimpico’daki maç öncesi basın toplantısında, 2028’e kadar FIR ile anlaşma. İtalyan sporunun iki mükemmelliği arasında var olan sağlam ilişkiyi doğrulayan, 10 yıllık ortaklığı aşacak bir bağ.

FIR ile Temmuz 2017’de başlayan ve XV blue’nun mücadeleci ruhunu en iyi şekilde temsil eden eşsiz koleksiyonlara yıllar içinde hayat veren ortak bir yolculuk. Başlangıcından itibaren mükemmel bir uyuma dayanan ve zamanla güçlü bir dostluğa dönüşen bir işbirliği. İtalyan milli takımlarının sporcularına zarafetin ve İtalyan ruhunun bir ifadesi olan üst düzey teknik malzeme ve sofistike bir tasarım sağlamak için birlikte çalışmayı mümkün kılan sağlam temeller.


Macron CEO’su Gianluca Pavanello, “İtalyan Rugby Federasyonu ile olan ilişkinin sağlamlığı, yenilemekten ve genişletmekten mutluluk duyduğumuz bu ortaklığın temel anahtarıdır” dedi. 10 yılı aşan işbirliği, birlikte iyi planlar yapmak, bu muhteşem sporun ruhundan ve değerlerinden giderek daha fazla ilham alan yeni projelerle geleceğe bakmak anlamına gelir. Her gün kendimizi tanıdığımız ve kimliği, aidiyet duygusunu ve hem sahada hem de tribünlerde “giymenin” gururunu, sevgiyi ve tutkuyu ifade eden yeni maç formaları ve koleksiyonları geliştirmemizi sağlayan değerler. milli takımın renkleri için”.

Macron büyük bir İtalyan şirketi, kendimizi özdeşleştirdiğimiz ve dünyada elçisi olmak istediğimiz Made in Italy mükemmelliğinin mükemmel bir örneği. 2028’de Federasyonumuz ve hareketimiz tarihin ilk yüz yılını kutlayacak ve bu kilometre taşını, bizim gibi spor vizyonumuzu paylaşan ve bizim gibi tutku, bağlılık ve büyüyen rekabet gücüyle meydan okuyan bir ortakla birlikte deneyimleyebildiğimiz için mutluyuz. kendi uluslararası rakipleri”, dedi FIR Başkanı Marzio Innocenti.