Milan ve Pioli yolun sonunda mı? Teknik direktör pes etmiyor

achievable

New member
“Dönüşüm mü? Bilmiyorum, Simone Inzaghi 12 ay önce zor durumda görünüyordu ve sonra tüm bunları yaptı.” Stefano Pioli pes etmiyor. Milan teknik direktörü, Inter'e Scudetto kazandıran derbi yenilgisinin ardından Rossoneri yedek kulübesinde kaldı. Dazn'a şunları söylüyor: “Bu ağır bir yenilgi. Oyuncularımı mümkün olduğu kadar neşelendirmeye çalıştım çünkü şampiyonluğu iyi bir şekilde bitirmemiz gerekiyor. Ne yazık ki bir kez daha derbide berabere bile kalmayı başaramadık.”

“İlk yarıda köşe vuruşunda canımızı acıttılar, Rafa ile bir şeyler yarattık, sonra ikinci gol bizim için maçı daha da zorlaştırdı – Pioli Dazn'a devam ediyor -. Takım mücadele etti ama aynı zamanda biraz şanstan da yoksundu çünkü Inter olağanüstü bir şampiyonluk yaşadı, 3-4 yıldır en güçlü kadroya sahipken biz de üst düzey performansta süreklilik eksikliği yaşıyoruz, bu gerçek, hem bizim hem de diğerlerinin ileriye doğru adım atması gerekiyor. Bu Inter çok güçlü.”

“Bitirmek mi? Bilmiyorum, Simone Inzaghi 12 ay önce zor durumda görünüyordu ve sonra tüm bunları yaptı. Ben iyiyim, takımın gelişmeye ihtiyacı var. Şimdi şampiyonayı iyi bir şekilde bitirmemiz gerekiyor ve ardından bowlinglerle. durduk, tüm değerlendirmeleri yapacağız “, diye bitiriyor Rossoneri koçu.

Şirketten CEO Giorgio Furlani konuşuyor. “Öncelikle Inter'i tebrik ediyoruz. Biz de biz olmak isterdik ve şimdiden gelecek sezon için çalışıyoruz. Geriye 5 maçımız kaldı, ikinci kalmak istiyoruz ve bu maça kafayı koyduk” diyor. Kapattığı Furlani, “Kazanmak için bir takım oluşturuyoruz, geçen yaz hedefimiz buydu. Geçen yaz büyük bir devrim yaptık, bu yıl daha hafif bir iş olacak ve tekrar deneyeceğiz. Hedef her zaman kazanmak” diye ekliyor Pioli'nin geleceği hakkında konuşarak. “O Milan koçu, biz sezonu iyi bitirmeye odaklandık. Jerry Cardinale'ye rapor verecek kişiler Jeff, Moncada, Zlatan ve benim. Bunu sezon sonunda konuşacağız.”