Mourinho, Pellegrini’nin yokluğunu açıkladı

achievable

New member
Birçok devamsızlık. Josè Mourinho, Roma’sındaki birçok sakatlıkla uğraşmak zorunda kalacak. Avrupa finalinin olağanüstü sonucuna bir yandan gülümserken, diğer yandan revirde uzlaşmaya varılan bir durumla hesaplaşan bir sezon finalinde.

Özel Bir, Floransa’daki deplasman maçı göz önünde bulundurulduğunda, önemli bir yokluğu duyurdu, beklenmedik değil ama kesinliği açısından daha az acı verici değil: Lorenzo Pellegrini orada olmayacak.

Mourinho ayrıca Sky’a Dybala ve Spinazzola’nın koşulları hakkında konuşarak, ikisinin form durumunun ne olduğunu ve Giallorossi ekibinin onları final karşısında en iyi şekilde elde etmek için planlarının ne olduğunu açıkladı.

Mourinho’nun açıklamaları: “Lorenzo iyileşebilir, küçük, endişe verici olmayan bir sorunu olduğu için Floransa’da olmayacak ama onu Cumartesi günü kullanmak bir risk olur. Pazar gününden itibaren normal bir şekilde bizimle antrenmanlara başlayacak. Beklemiyorum.” Paulo’dan herhangi bir şey: yedek kulübesinde olabilirse ve Feyenoord’da olduğu gibi bize biraz yardım edebilecekse, şimdiden olumlu bir şey olacaktır. Spinazzola şüpheli, onu kurtarmayı umuyorum: Cumartesi için değil, final. Leo Pazartesi/Salı günü olumlu sinyaller verirse, ona sahip olmayı umuyorum”.

Adnkronos için Fantacalcio.it