Paralimpik Eskrim Dünya Kupası’nda altın

achievable

New member
“Pisa’daki halk kalabalığı, Bebe Vio sahnesine muzaffer dönüş İtalya etabında başarıyı fetheden Paralimpik Eskrim Dünya Kupası. Tokyo Oyunlarının muzaffer gecelerinden 566 gün sonra, İtalyan şampiyon yarışmaya kendi tarzında geri döndü ve B kategorisi bayanlar flöre yarışmasını kazandı ve domine etti. İtalya’nın Edoardo Giordan ve Matteo Dei Rossi’nin erkekler kılıç A’daki bronz madalyalarını kutladığı Toskana’da özel bir Cuma”. Federscherma bunu bir notla duyurdu.

“İnanılmaz bir sevinç, geri dönüp ev sahibi seyircinin önünde kazanmak özel bir şey. Geri dönüşün verdiği duygu çok fazlaydı, ekibimle birlikte gruba geri dönmek ve bu sonucu hep birlikte kutlamak harikaydı.” , çok mutlu bir Bebe Vio’nun sözleri.

“Bebe Vio’nun muhteşem geri dönüşü -tekrar okuduk- son 16 turunda gerçekleşti. Direkt elemeye kabul edilen mavili, grup aşamasını sağ geçerek ilk maçına Polonyalı Patrycja Hazera’yı 15-2 yenerek çıktı. Çeyrek finalde Japon Anri Sakurai’yi 15-5 yenerek yoluna devam eden ve böylece 19 aylık aradan sonra ilk madalyasını ipotek altına alan Bebe, Pisa halkının sıcaklığından bunalan şampiyon delle Fiamme Oro’yu da yenerek yarı finali fethetti. Taylandlı Saysunee Ragowska 15-3’lük skorla Çinli Rong Xiao karşısında finale yükseldi”.


“PalaCUS’un tıka basa dolu tribünü, Bebe’yi çok zorladı, Bebe daha startta ölümcül bir 4-0’lık seri yaparak giderek daha fazla coşku uyandırdı ve oradan, yumruk üstüne yumruk, 15-6’lık zaferle kapattı. kucaklaşmalar: mavi antrenör Simone Vanni, Paralimpik milli takımı Dino Meglio koordinatörü, federal başkan Paolo Azzi, hocası Simone Mazzoni, atletizm antrenörü Peppe Cerqua ve ona tezahürat yapan tüm İtalyan takımı ile ” .

“Eğik Kule’nin gölgesinde, İtalya erkekler kılıç testi A’da da parladı ve podyumda her ikisi de üçüncü adımda olmak üzere iki Azzurri vardı. Çifte bronz, Edoardo Giordan ve Matteo Dei Rossi tarafından imzalandı. podyum ayrıca A kategorisi flöre oyuncuları Andreea Mogos (beşinci) ve Loredana Trigilia (yedinci) ve kılıç kategorisi B Gianmarco Paolucci (beşinci)”.