Serie A, Orsolini, Di Maria, Vlasic ve Cuisance’ın koşulları

achievable

New member
Bologna, OK Orsolini


Ayrıca oku


Kas problemleri nedeniyle şampiyonanın son turunda yer almayan Riccardo Orsolini, bugün düzenli olarak gruba geri döndü ve bu nedenle Cumartesi günü Salernitana’ya karşı şampiyonanın kahramanı olmaya aday. Bugünkü antrenmanda Orsolini, Aebischer’e alternatif olarak taktik kısımda da denendi.


Juve, Di Maria, Chiesa ve Bonucci nasıllar?

Juventus yarın EL’de Freiburg ile oynayacağı maça hazırlanmak için JTC’de bugün iş başında. ben askere alınabilir Kilise ve Bremer, Paul Pogba sakatlığı nedeniyle mevcut değil. Continassa’ya bile gelmedi. Leonardo Bonucci ciddi şüphe içinde Almanya’daki maç için. Bugün sadece spor salonunu ve belirli işleri yapan Di Maria da değerlendirilmeye devam ediyor.

Ekstra bir Vlasic ile Boğa

Torino, Vlasic’i Napoli’ye karşı tekrar bulur. Dün Philadelphia’daki 300 taraftarın Lecce’deki 2-0’lık galibiyetin ardından el bombası antrenmanlarının yeniden başlaması coşkusuyla, Hırvat oyuncu tüm seansı bir grupta geçirdi ve Juric’in ekibiyle birlikte son sprinti başlatmaya hazırlanıyor. Pitlerde geçen birkaç haftanın ardından, Hırvat orta saha oyuncusu Azzurri’ye karşı maçın kalanını oynamaya hazır, her ne kadar önümüzdeki birkaç gün içinde oranlar daha da artabilirse de.

Samp, Cuisance iyileşti


Dejan Stankoviç’in Sampdoria’sı Pazar günü Hellas Verona ile karşılaşacak. yok olacakAudero omzundan yaralandı
Sampdoria mevzilerini savunmak Turk’e kalacak.

İyileşti, ancak, Cuisancebugün takımın geri kalanıyla düzenli olarak antrenman yapan ve orta sahada cezalı Rincon’un yerini alacak. Çukurlarda durdurulan Sam Lammersonun yerine Jesè Rodriguez motorları ısıtıyor.


Adnkronos için Fantacalcio.it