Stadio Olimpico Mihajlovic ve eşi Arianna’yı kutluyor: “Bu bir onur”

achievable

New member
Lösemiye karşı uzun bir savaşın ardından birkaç ay önce vefat eden Sinisa Mihajloviç’in 54. doğum gününde Olimpiyat stadında Sport and Health, Roma ve Lazio tarafından saygı duruşunda bulunuldu. Sırp şampiyonu, Stadio Olimpico’nun Tour of Legends’a dahil oldu ve stat turunun başlangıcında, eşi Arianna ve eşinin huzurunda, Francesco’nun yakınına, Roma ve Lazio döneminden kalma iki forması asıldı. çocukları Totti. “54. doğum gününün bu özel gününde katılımınız ve gösterdiğiniz ilgi için teşekkür etmek istedim. Harika bir gündü, benden ve çocuklarımdan çok fazla duygu var, ona ve ona gösterdiğiniz şefkat eşi Arianna Mihajlovic kutlama sırasında “Zor günlerdi ama onun mesajını kalbimizde taşıyarak takip ediyoruz. Roma, Lazio ve Sport e Salute sayesinde buraya, Olimpico’da olmak harikaydı” dedi.

Kutlamada As Roma’yı temsilen Alessio Scarchilli, Roma ve Sampdoria’da Sinisa Mihajlovic’in eski takım arkadaşı ve sarı-kırmızılı scout’u temsil ediyor. “Olağanüstü bir şampiyonun tanınması için bugün burada olmaktan gurur duyuyorum. Roma adına, onun Lazio’ya ne kadar yakın olduğunu görmeden edemiyoruz ve ona saygı duyduk. Onunla Roma ve Sampdoria’da oynadım. Futbol bir evrimdir ama belirli değerler ve ilkeler asla değişmeyecek. Samimi ve doğrudan bir takım arkadaşıydı” diyen Scarchilli gözle görülür bir şekilde duygulandı. “Son güne kadar o bir güç ve cesaret örneğiydi”. Lazio’nun tarihi takım menajeri Maurizio Manzini, Sinisa’yı “yalnızca oyun değil, yaşam da inşa eden, benzersiz cömertliğe sahip bir adam. Güç, canlılık ve tutku verdi” olarak tanımlarken.

Ayrıca eski Lazio oyuncuları Dario Marcolin, Nando Orsi ve Angelo Peruzzi de hazır bulundu. “Cenazesinde devlet başkanı olarak kutlandı, insanlar ailenin babasını ve erkeği takdir etti. O bizim için bir takım arkadaşı ve hayat arkadaşıydı. Bir oyuncu olarak büyüklüğü hatırlamayı seviyoruz. Çok erken gitti.” Ama adam her zaman yakın kalacak” dedi. Orsi, “Sinisa bir insan olarak cesur ve onurluydu. Bir halk figürü ona Sinisa adıyla hitap edildiğinde, bu onun çok şey verdiği anlamına gelir” diye ekledi.

“12 yıldır Stadio Olimpico’yu yönetiyorum, koç olarak Sinisa’yı çalıştırdım ve stadyumu yönettiğiniz zaman harika koçların ve adamların hikayeleri var. Sinisa, gazetecilerle konuşmak için stadyuma gelmeden önce her zaman eşi Arianna ile tanışırdı. önce sarıldılar öptüler sadece bunu yaparken gördüm ve bu beni hep etkilemiştir çünkü bu harekette bir baba, koca ve erkek değeri olduğu kadar sporcu değeri de vardı. verdiği değerle beni hep şaşırtmıştır. Bugün Olimpico, Sinisa’nın öğrettikleriyle asla unutulmaması için geleceğe bir köprü olacak.”