Vlasic için karamsarlık var ama Arnautovic ve Quagliarella geri döndü

achievable

New member
Torino, Vlasic için tutuklama


Ayrıca okuTorino’da Nikola Vlasic’in koşulları için endişe var. Massimiliano Allegri’nin Juventus’a karşı derbide aldığı yenilginin ardından teknik direktör Ivan Juric, el bombası üyesinin koşullarıyla uğraşmak zorunda kalıyor.
sağ uyluğun rektus femoris’inin miyofasiyal distraksiyonu
.


En son güncellemeler iyimserlik getirmiyor gibi görünüyor. Gerçekten de, Vlasiç önümüzdeki birkaç saat içinde derinlemesine klinik testlere tabi tutulacak. Ancak yeni kontrolden sonra bir yol haritası çıkarmak ve iyileşme sürelerinin gerçekte ne olacağını anlamak mümkün olacak. Ancak duygu şu ki bir aydan önce oyuncu sahayı neredeyse hiç görmeyecek.Bologna: Arnautovic geri döndü! Zirkzee de geri dönüyorBologna, Torino ile oynayacağı bir sonraki maçta, hücumda Arnautovic’e bahis yapmaya geri dönecek. Avusturyalı golcü gruptaki antrenmanlara geri döndü ve el bombalarına karşı bir başlangıç yapması gerekiyor. Bu nedenle, devam eden maça Zirkzee’nin yanı sıra girmeyi uman Barrow için de yedek kulübesi de iyileşti. Ancak Arnutovic’in arkasında Soriano, Ferguson ve Orsolini’den oluşan ve son zamanlarda çok iyi performans gösteren üçlü onaylanmalı.Gunter ve Quagliarella yeniden işe alınabilir: Sampdoria gülümsüyorGunter, Torino’ya karşı savunmaya geri dönecek: Oyuncunun bugün gruba dönmesi bekleniyor ve Pazar günü Salernitana’ya karşı ligde bir başlangıç forması hedefliyor. Öte yandan bir kas rahatsızlığıyla mücadele eden İlhan’ın hastalıklarının yanı sıra durumları da değerlendirilmelidir. Murillo ve Djuricic.


Öte yandan Quagliarella etkisinden kurtulmuş gibi görünüyor ve Gabbiadini’nin diskalifiye edilmesiyle Salernitana’ya karşı hücumda alan bulmaya can atıyor; deneyimli Sampdoria forveti Jesé (favori) ile ikinci turda Lammers’ın yanında forvet başlangıç forması için.Roma, sonunda WijnaldumRoma’nın orta saha oyuncusu Georginio Wijnladum, dünkü Cremonese’ye karşı kaybettiği maçta ilk beşte forma giydi. Oyuncu, 5 Mart 2022’den beri tam bir maç oynamamıştı ama dün nihayet hazırdı. Yenilgiye rağmen Wijnaldum, Instagram profiline bir mesaj gönderdi: “Dün hayal kırıklığı yaratan bir sonuç, ancak bu kadar uzun bir aradan sonra tekrar tam bir maç oynayabildiğim için mutluyum.”Adnkronos için Fantacalcio.it